Vistahill Bodrum

PROJE YERİ
Bodrum / Muğla

BAŞLAMA TARİHİ
01 Aralık 2014

BİTİŞ TARİHİ
01 Mayıs 2016

PROJE NİTELİĞİ
İnşaat

PROJE ALANI
15113 m²

SEKTÖRÜ
Konut - Yaşam

VISTAHILL yalnız yaz aylarında değil bütün bir yıl boyunca huzur ve yaşamı bir arada bulacağınız tüm Ege’yi ayaklarınızın altına seren güven ve mutluluk içinde yaşanabilecek yeni adresiniz olacak. Arazi yapısında, manzarasında, ulaşımında, konumunda ve içindeki sosyal mekanların tasarımında, bulunduğu bölgeye ve sakinlerinin gereksinimlerine saygıyla yaklaşan, aynı zamanda çağımızın ihtiyaçlarına akılcı çözümler getiren VISTAHILL’de herşey sizin için tasarlandı.

Dilerseniz deniz fenerinin gölgesindeki park alanlarında yürüyüş yapabilir, tüm VISTAHILL sakinlerinin kullanabileceği havuzlarda serinleyebilir, fitness merkezinde sporunuzu çocuklarınız oyun salonu ya da çovuk parkında eğlenirken çalışma odasında işinizle ilgilenebilirsiniz.

Her köşesinde nefes kesin EGE manzaraları sunan VISTAHILL, geleneksel Bodru mimarisi ile çağdaş tasarım anlayaşını ahenkli bir şekilde birleştirmesinin yanısıra, bu anlayışı iç mekanlarda da çağdaş görsel unsurlar ile birleştirerek, konforlu, kullanışlı, keyfine doyamayacağınız evler sunuyor..

Projede 1+1, 2+1 , 3+1 dairelerden, çok odalı, bağımsız, büyük bahçeler içerisinde yer alan villalara kadar herkesin gereksinimine ve bütçesine uygun 15 daire ve 14 villadan oluşan evler bulunuyor.

Toplam 14.863 m alana kurulu VISTAHILL projesinde, 2 yüzme havuzu, sosyal tesis, çocuk havuzu ve çocuk parkı da bulunuyor.

Detaylı Bilgi
www.vistahillbodrum.com