ElringKlinger 'den Gurur Veren Mektup

Ağustos 2015 Nilüfer Bursa 'da başlayan ElringKlinger fabrikası inşaatı tamamlandı. Başarıyla sonuçlanan proje için ElringKlinger'in teşekkür yazısı gururlandırdı.

ElringKlinger ,

''Ağustos 2015 ,Bursa’da başlayan inşaatımız , sizlerin profesyonel yardımıyla, başarıyla tamamlandı.Sizlerinde farkında olduğu gibi ,bu projenin kapsamlı planlama aşamasından, gerçek inşaat aşamasına hızla geçildi; ki bu bizler için de baştan sona yeni bir süreç oldu.Bu projenin benzersiz bir özelliğide üç boyutlu planlama süreciydi. Bu ElringKlinger için tamamen yeni bir yaklaşımdı.Şimdi, bu proje başarıyla tamamlandı; ve  bizler, bunun şimdiye kadar mümkün olan en iyi karar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bizler bu vesileyle sizlere, katkılarınızdan dolayı teşekkür etmek isteriz.Bu proje için, planlama ve inşaat aşamaları boyunca, en iyi partneri seçtiğimizi düşünüyoruz.Ayrıca Bursa’daki yeni binamızın inşaasındaki sıradışı performansınız için sizlere teşekkür etmek isteriz.Turk personelimizin , bu yeni tesisimizde çalışmaktan mutluluk  duyacaklarına ve ElringKlinger TR Otomotiv San. Tic. A.Ş. olarak,  ElringKlinger Group un geleceğini başarılı bir şekilde şekillendirmesinde , önemli bir oynayacaklarına eminiz.''

HABER TARİHİ
03.11.2016